KARAVAN JAKUB 1 a 2

Náš naozaj pohodlný príves pre 4 až 5 osôb. Typové označenie Weinsberg 450FU. Tento karavan Vám poskytne výborné pohodlie a zároveň vzhľadom na prijateľnú hmotnosť prívesu nepreťaží ťažné vozidlo a umožní Vám príjemnú jazdu. Príjemná pohoda je hlavným znakom tohto karavanu.

Francúzska manželská posteľ. Spálňa je oddeliteľná posuvným závesom čiže Vám poskytne dostatočné súkromie. Veľké U- sedenie rýchlo rozložiteľné na ďaľšiu manželskú posteľ. Plne vybavená a naozaj veľmi priestranná kuchynka. Sporák s 3 horákmi, kuchynský drez, chladnička s mrazničkou na 12 V/200 V/plyn. Stačí Vám naplniť skrinky Vašimi obľúbenými potravinami, kompletné kuchynské vybavenie je samozrejmosťou.

Pevné chemické WC, umývadlo a samostatná sprchová vanička. Bojler na teplú vodu. Všetky potrebné chemické prostriedky a toaletný papier sú súčasťou vybavenia karavanu. Zabudovaná nádrž na pitnú vodu. Odpadová nádrž na vodu je vo výbave karavanu.  

Dvojité okná, rolety a sieťky proti hmyzu. Veľké strešné okno. 

Strešná klimatizácia na diaľkové ovládanie a solárny systém , karavan je úplne nezávislý na pripojenie na elektrickú sieť. ( iba Jakub 2 )

Rozmery : d: 6590 mm, š : 2320 mm, v: 2570 mm Prevádzková/celková hmotnosť : Jakub 1 : 1000/1250 kg a 1000/1400 kg Jakub 2  . Prevádzková brzda so stabilizátorom jazdy : 100 km/h. Nosič na 4 bicykle. Plynové kúrenie s rozfukom po celom karavane. Mechanické zabezpečenie na dverách a spájacom zariadení .TV s USB, DVBT na 230 V. Markíza (slnečná clona ), vonkajšia podlaha. Vlastná batéria. Kompletná vonkajšia výbava pre 5 osôb : stolík, pohodlné stoličky, gril, vonkajšie osvetlenie...univerzálne spätné zrkadlá, vyrovnávací klin, kupka na vodu, metlička so smetákom, prepojovací kábel 230V (CEE koncovky-25 m) + redukcie  

Na vodičské oprávnenie skupiny B môže mať automobil maximálnu celkovú hmotnosť 2250 kg, B+ harmonizačný kód 96 maximálnu hmotnosť 3000 kg . ( Jakub 1 )

Na vodičské oprávnenie skupiny B môže mať automobil maximálnu celkovú hmotnosť 2100 kg, B+ harmonizačný kód 96 maximálnu hmotnosť 2850 kg . ( Jakub 2 )

Detaily nájdete v sekcii výbava a služby.