KARAVAN JAROSLAV

Náš najpohodlnejší príves pre 6 osôb. Typové označenie Weinsberg 500 FDK.  Naozajstná pohoda je hlavným znakom tohto karavanu.

Francúzska manželská posteľ. Stredové sedenie rýchlo rozložiteľné na menšiu manželskú posteľ. Vzadu pohodlná poschodová posteľ, ktorá je oddeliteľná posuvným závesom . Plne vybavená a priestranná kuchynka. Sporák s 3 horákmi, kuchynský drez, veľká chladnička s mrazničkou na 12 V/200 V/plyn. Stačí Vám naplniť skrinky Vašimi obľúbenými potravinami, kompletné kuchynské vybavenie je samozrejmosťou.

Pevné chemické WC, umývadlo a sprchová vanička. Bojler na teplú vodu. Všetky potrebné chemické prostriedky a toaletný papier sú súčasťou vybavenia karavanu. Zabudovaná nádrž na pitnú vodu. Odpadová nádrž na vodu je vo výbave karavanu.

Dvojité okná, rolety a sieťky proti hmyzu. Jedno veľké strešné okno. Strešná klimatizácia  na diaľkové ovládanie.

Solárny systém , karavan je úplne nezávislý na pripojenie na elektrickú sieť. 

Rozmery : d: 7190 mm, š : 2320 mm, v: 2570 mm Prevádzková/celková hmotnosť : 1350/1500 kg Prevádzková brzda so stabilizátorom jazdy : 100 km/h. Nosič na 4 bicykle. Plynové kúrenie s rozfukom po celom karavane. Mechanické zabezpečenie na dverách a spájacom zariadení. TV s USB, DVBT na 12/230 V Markíza, vonkajšia podlaha. Kompletná vonkajšia výbava pre 6 osôb : stolík, pohodlné stoličky, gril, vonkajšie osvetlenie...univerzálne spätné zrkadlá, vyrovnávací klin, kupka na vodu, metlička so smetákom, prepojovací kábel 230V (CEE koncovky-25 m) + redukcie

Na vodičské oprávnenie skupiny B môže mať automobil maximálnu celkovú hmotnosť  2000 kg, B+ harmonizačný kód 96  maximálnu hmotnosť 2750 kg .

Detaily nájdete v sekcii výbava a služby.