KARAVAN TOBIAS 1 a 2

Náš veľmi pohodlný príves pre 6 osôb. Typové označenie Weinsberg 480 QDK. Tento karavan Vám poskytne naozajstné pohodlie a zároveň na  prijateľnú hmotnosť prívesu nepreťaží ťažné vozidlo a umožní Vám príjemnú jazdu. Naozajstná pohoda je hlavným znakom tohto karavanu.

Veľká manželská posteľ. Spálňa je oddeliteľná posuvným závesom čiže Vám poskytne dostatočné súkromie. Stredové sedenie rýchlo rozložiteľné na menšiu manželskú posteľ. Vzadu pohodlná poschodová posteľ, ktorá je takisto oddeliteľná posuvným závesom . Plne vybavená a priestranná kuchynka. Sporák s 3 horákmi, kuchynský drez, chladnička s mrazničkou na 12 V/200 V/plyn. Stačí Vám naplniť skrinky Vašimi obľúbenými potravinami, kompletné kuchynské vybavenie je samozrejmosťou.

Pevné chemické WC, umývadlo a sprchová vanička. Bojler na teplú vodu. Všetky potrebné chemické prostriedky a toaletný papier sú súčasťou vybavenia karavanu. Zabudovaná nádrž na pitnú vodu. Odpadová nádrž na vodu je vo výbave karavanu.

Dvojité okná, rolety a sieťky proti hmyzu. Jedno veľké strešné okno ajedno menśie v spálni. Strešná klimatizácia s prikurovaním na diaľkové ovládanie.

Solárny systém , karavan je úplne nezávislý na pripojenie na elektrickú sieť. 

Rozmery : d: 7007 mm, š : 2320 mm, v: 2570 mm Prevádzková/celková hmotnosť : Tobias 1 : 1100/1500 a 1100/1360 kg Tobias 2. Prevádzková brzda so stabilizátorom jazdy : 100 km/h. Nosič na 4 bicykle. Plynové kúrenie s rozfukom po celom karavane. Mechanické zabezpečenie na dverách a spájacom zariadení. TV s USB, DVBT na 12/230 V Markíza, vonkajšia podlaha. Kompletná vonkajšia výbava pre 6 osôb : stolík, pohodlné stoličky, gril, vonkajšie osvetlenie...univerzálne spätné zrkadlá, vyrovnávací klin, kupka na vodu, metlička so smetákom, prepojovací kábel 230V (CEE koncovky-25 m) + redukcie

Na vodičské oprávnenie skupiny B môže mať automobil maximálnu celkovú hmotnosť 2000 kg, B+ harmonizačný kód 96 maximálnu hmotnosť 2750 kg ( Tobias 1 ).

Na vodičské oprávnenie skupiny B môže mať automobil maximálnu celkovú hmotnosť 2140 kg, B+ harmonizačný kód 96 maximálnu hmotnosť 2890 kg ( Tobias 2 ).

Ku dispozícii aj kvalitný predstan za príplatok, vhodný na dlhší pobyt na jednom mieste. 

Detaily nájdete v sekcii výbava a služby. 

Tobias 1 ( 2022 ) :

Tobias 2 (2017) :