KARAVAN MARKO

Náš karavan pre 2+2 osoby, prípadne  je výborným kompromisom pre pohodlie a stále veľmi nízkou hmotnosťou. Typové označenie Weinsberg 390QD. Poskytne príjemné pohodlie a vzhľadom na výbornú hmotnosť prívesu nepreťaží ťažné vozidlo a umožní Vám naozaj veľmi príjemnú a stabilnú jazdu. Bezproblémové cestovanie a pohoda, to je hlavným znakom pre tento karavan.

Pevná manželská posteľ oddeliteľná posuvným závesom. Vzadu menšie vlakové sedenie rýchlo rozložiteľnéna ďaľšiu menšiu manželskú posteľ. Plne vybavená a dostatočne priestranná kuchynka. Sporák s 3 horákmi, kuchynský drez, chladnička s mrazničkou na 12 V/230 V/plyn. Stačí Vám naplniť skrinky Vašimi obľúbenými potravinami, kompletné kuchynské vybavenie je samozrejmosťou.

Pevné chemické WC, umývadlo a sprchová vanička. Bojler na teplú vodu. Všetky potrebné chemické prostriedky a toaletný papier sú súčasťou vybavenia karavanu. Zabudovaná nádrž na pitnú vodu. Odpadová nádrž na vodu je vo výbave karavanu.

Dvojité okná, rolety a sieťky proti hmyzu. Strešné okno.

Rozmery : d: 5930 mm, š : 2200 mm, v: 2570 mm. Prevádzková/celková hmotnosť : 850/1100 kg. Prevádzková brzda so stabilizátorom jazdy : 100 km/h. Nosič na 4 bicykle. Plynové kúrenie s rozfukom po celom karavane. Mechanické zabezpečenie na dverách a spájacom zariadení  . TV s USB, DVBT na 220 V .Slnečná clona ( markíza ) a vonkajšia podlaha. Vlastná batéria. Kompletná vonkajšia výbava pre 4 osoby : stolík, pohodlné stoličky, gril, vonkajšie osvetlenie... univerzálne spätné zrkadlá, vyrovnávací klin, kupka na vodu, metlička so smetákom, prepojovací kábel 230V (CEE koncovky-25 m) + redukcie   

Na vodičské oprávnenie skupiny B môže mať automobil maximálnu celkovú hmotnosť 2400 kg, B+ harmonizačný kód 96 maximálnu hmotnosť 3140 kg .

Detaily nájdete v sekcii výbava a služby.