KARAVAN MARKO

Náš pohodlný karavan pre 3 osoby, 4 osoby v prípade dvoch menších detí. Typové označenie Weinsberg 390QD. Celková váha len 1100 kg.

V predu pevná manželská posteľ oddeliteľná posuvným závesom ( 140 x 196 cm ). Vzadu menšie vlakové sedenie rýchlo rozložiteľná ďalšiu menšiu manželskú posteľ   ( 117 x 185 cm). Plne vybavená a dostatočne priestranná kuchynka. Sporák s 3 horákmi, kuchynský drez, chladnička s mrazničkou na 12V/230V/plyn. Stačí Vám naplniť skrinky Vašimi obľúbenými potravinami, kompletné kuchynské vybavenie je samozrejmosťou. Doinštalovaný systém Monocontrol umožňuje chod chladničky aj počas jazdy na plyn, čo zabezpečuje veľmi dobré chladenie a je teda aj jedno akú elektroinštaláciu máte na motorovom vozidle nainštalovanú ( 7pin/13pin ).

Pevné chemické WC, umývadlo a sprchová vanička. Bojler na teplú vodu. Všetky potrebné chemické prostriedky a toaletný papier sú súčasťou vybavenia karavanu. Zabudovaná nádrž na pitnú vodu. Odpadová nádrž na vodu je vo výbave karavanu.

Dvojité okná, rolety a sieťky proti hmyzu. Strešné okno.

O príjemný tepelný komfort sa v tomto prípade nestará klimatizácia ,ale dômyselné strešné okno s ventilátorom Maxxfan s nastaviteľnou teplotou v karavane na diaľkové ovládanie. Vzhľadom na veľkosť karavanu je toto riešenie úplne postačujúce a výhodou je, že funguje aj na 12V . 

Zabudovaná trakčná batéria zabezpečuje karavanu sebestačnosť na min 5 dní.

Rozmery : d: 5930 mm, š : 2200 mm, v: 2570 mm. Prevádzková/celková hmotnosť : 850/1100 kg. Prevádzková brzda so stabilizátorom jazdy : 100 km/h. Nosič na 4 bicykle. Plynové kúrenie s rozfukom po celom karavane. Mechanické zabezpečenie na spájacom zariadení . Prenosné TV s USB, DVBT na 12/230 V. Slnečná clona ( markíza ) a vonkajšia podlaha. Kompletná vonkajšia výbava pre 4 osoby : stolík, pohodlné stoličky, gril, vonkajšie osvetlenie... univerzálne spätné zrkadlá, vyrovnávací klin, kupka na vodu, metlička so smetákom, prepojovací kábel 230V (CEE koncovky-25 m) + redukcie   

Na vodičské oprávnenie skupiny B môže mať automobil maximálnu celkovú hmotnosť 2400 kg, B+ harmonizačný kód 96 maximálnu hmotnosť 3140 kg .

Detaily nájdete v sekcii výbava a služby.